Podstawowa pomoc po wypadku dla każdego

Kupujący  polisę OC czy AC w ramach assistance , dostaje gwarancję podstawowej pomocy po wypadku: holowanie pojazdu do 100 km, informację serwisową czy usługę przekazania wiadomości. Jeśli chcesz mieć gwarancję pomocy również w razie awarii i innych zdarzeń (np. przedziurawienia opony, braku paliwa itp.) i szerszy zakres ochrony – wybierz jeden z trzech pozostałych wariantów assistance.

Ochrona od wszystkich ryzyk

Nasze polisy AC obejmują wszystkie ryzyka standardowej polisy (np. wypadek, powódź, pożar) oraz wszystkie inne, które nie zostały wyraźnie wyłączone w umowie. Taka formuła (tzw. all risks) ułatwi Ci dochodzenie swoich praw po wypadku.

Pełne odszkodowanie bez potrąceń

Nasze polisy AC gwarantują wypłatę nawet za najmniejsze uszkodzenia. Jeśli Twoim autem mają kierować doświadczeni kierowcy, w standardowej umowie nie stosujemy żadnych potrąceń kwoty odszkodowania z tytułu tzw. udziału własnego.

Naprawa szyby bez utraty zniżek na polisę AC

Mając ubezpieczenie  Auto Szyby, możesz naprawić stłuczoną czy pękniętą szybę nie stracisz zniżek z tytułu braku szkód na polisę AC. Gdyby nie to ubezpieczenie, musiałbyś korzystać ze swojego ubezpieczenia AC, a to oznacza, że przy odnowieniu polisy na kolejny rok płaciłbyś wyższe składki.

Cena naprawy uszkodzonej szyby mieści się w przedziale cenowym od 120-180 zł, natomiast wymiana szyby na nową to wydatek co najmniej rzędu kilkuset złotych. Posiadacze polisy  Auto Szyby mogą liczyć na pokrycie tych kosztów i szybką usługę w renomowanych warsztatach, m.in.:

Pieniądze na nowe auto po wypadku lub kradzieży

W AC Komfort bez względu na to, kiedy zdarzy Ci się zupełne rozbicie lub kradzież auta, wypłacimy kwotę określoną w polisie (a nie wartość auta z dnia szkody, jak w standardowych polisach). Ubezpieczając nowe auto możesz wybrać również opcję gwarancji utrzymania wartości fakturowej przez trzy lata.

Ubezpieczenie przede wszystkim dla posiadaczy nowszych aut, dla których roczna utrata wartości wynosi nawet 20-30 proc. Dzięki tej opcji po zupełnym rozbiciu auta (tzw. szkoda całkowita) lub kradzieży, dostaniesz taką kwotę, jaka została wpisana w polisie. Ubezpieczając w Warcie zupełnie nowe auto, można zawrzeć umowę z gwarancją na trzy lata. Wtedy, nawet przy szkodzie w trzecim roku, podstawą do wypłaty będzie wartość zakupu auta wyszczególniona na fakturze. Dzięki takiemu zapisowi możesz wrócić do salonu i kupić nowe auto.Po prostu wartość auta wpisana w polisie przy zawieraniu umowy (np. 60 tys. zł), będzie podstawą do obliczania odszkodowania w razie zupełnego rozbicia samochodu lub kradzieży np. w 10 miesiącu od jego zakupu. Przy standardowych umowach AC komunikacyjnego odszkodowanie po wypadku ustala się według wartości auta z dnia szkody. Ponieważ samochody – w zależności od wieku – tracą w ciągu roku nawet 10-30 proc. wartości, po 10 miesiącach może to być, np. 51 tys. zł.

To opcja przydatna w razie kradzieży czy zupełnego rozbicia auta.

Bez kłopotów z rozliczeniem z ubezpieczycielem sprawcy

Inny kierowca uszkodził Twoje auto? Z OC Szybka Wypłata dostaniesz odszkodowanie  nawet, jeśli nie masz AC. Ubezpieczyciel przejmuje wszystkie formalności związane z rozliczeniem szkody z ubezpieczycielem sprawcy.

autoSiedziba: 41-400 MYSŁOWICE
ul. Starokościelna 4
Tel. 501 501 867
Tel. (032) 764 33 08

Filia: 41-100 SIEMIANOWICE Śl.
ul. Sobieskiego 43
tel/fax: (0-32) 765 89 59

Filia: 40-730 KATOWICE-Ligota.
ul. Panewnicka 40
tel/fax: (0-32) 354 33 59